Možnosti platby

Platba pri prevzatí tovaru
(dobierka - 1,5 €)
Tovar hradíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti alebo poštovému doručovateľovi. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky. môžete tovar uhradiť tiež platobnými kartami VISA, MasterCard a Diners Club.
 
Cardpay
Informácia pre držiteľa karty: Platbu môžete uskutočniť kartou prostredníctvom služby Card Pay (platba cez virtuálny POS terminál Tatra banky).
Môžete zaplatiť kartami
 
VISA
VISA Electron
MASTERCARD
Maestro
Diners Club

 
Použiť môžete uvedené karty vydané akoukoľvek bankovou inštitúciou na svete. Prvým krokom je vyplnenie objednávkového formulára, kde uvediete svoje osobné údaje a potvrdíte druh a množstvo objednaného tovaru. (Každá objednávka by mala obsahovať: kontaktnú osobu, telefónne (faxové číslo), presný popis tovaru, počet kusov a spôsob platby prip. iné informácie okrem údajov o karte!!!). Následne po kliknuti na tlačítko Zaplatiť budete presmerovaný na internetovú stránku Tatrabanky, na ktorej v chránenom prostredí zadáte údaje o karte (číslo karty, CV kód a expiráciu) a potvrdíte sumu v EUR. Následne dostanete notifikáciu o úspešnej realizácii platby.
 
 
Prevodom predom
Ak si zvolíte platbu klasickým bankovým prevodom, automaticky vám na e-mail pošleme zálohovú faktúru. Po pripísaní platby na náš účet na ten istý e-mail obdržíte daňový doklad.
 
Pri platbe prevodom predom:
 
1. môže byť termín dodania ovplyvnený termínom uhradenia platby
2. je nutné, aby bola čiastka pripísaná na náš účet najneskôr do piatich pracovných dní po potvrdení objednávky
3. v opačnom prípade je možné považovať objednávku za zrušenú,
4. a pri osobnom odbere tovaru, je nutné predložiť doklad totožnosti (občiansky preukaz, pas).
 
Platobné údaje
 
viď. Kontaktné údaje
 
Ako funguje Cardpay
 
 
Zákazník si vyberie tovar na internetovej stránke Vášho obchodu, v objednávkovom formulári vyplní všetky potrebné informácie o nákupe a adrese dodania tovaru alebo služby a pri výbere spôsobu platby si zvolí platobnú kartu. Ihneď je presmerovaný na špeciálnu web stránku Tatra banky, kde vyplní potrebné údaje - číslo svojej karty, platnosť karty, ochranný CV kód a v prípade 3-D Secure aj heslo.
 
 
Použitie 3-D Secure technológie umožňuje overenie držiteľa platobnej karty pred odoslaním platby na autorizáciu vydavateľskej banke. V prípade ak je karta zapojená do programu 3-D Secure, bude Váš klient požiadaný o identifikáciu prostredníctvom hesla, ktoré pozná len držiteľ karty. Banka nato autorizuje platbu v autorizačnom centre. Po obdržaní výsledku transakcie v priebehu niekoľkých sekúnd oznámi tento výsledok zákazníkovi na svojej web stránke. Následne môže byť zákazník opäť presmerovaný na stránku Vášho obchodu. Vy sa o výsledku platby dozviete ihneď prostredníctvom e-mailu alebo sms.
 

K úhrade vám stačí

  1. 16 miestne číslo z prednej strany karty
  2. VC – číslo z druhej strany karty
  3. údaj o expirácií (platnosť do)

Newsletter s aktuálnymi akciovými ponukami na Váš email.

Váš e-mail potrebuje M-TECH group s.r.o. na zasielanie noviniek zo sveta tieniacej techniky. E-mail budeme uchovávať max. po dobu 5 rokov a novinky na Váš e-mail Vám budú chodiť maximálne 2x do mesiaca. Z odberu noviniek sa môžete kedykoľvek odhl.ásiť. Viac o Vašich právach sa dozviete v zásadách spracúvania osobných údajov

U nás môžete platiť:  CardPay
VISA MasterCard

2012 (c) M-TECH group s.r.o. - všetky práva vyhradené.
Obsah www stránky je možné používať len s písomným súhlasom majiteľa.

webdesign © bart.sk